3 důvody, proč dát přednost českému GPS lokátoru i tuzemské platformě

Český GPS lokátor vám bude rozumět – a vy budete rozumět jemu. Kromě srozumitelného českého návodu na vás čeká i český zákaznický a záruční servis. A k tomu navíc jistota, že pro vás bude přístroj monitorovat všechny informace, které jsou důležité pro vedení knihy jízd v České republice.

Lokátory vyrobené českou firmou musejí splňovat všechny přísné normy a předpisy platné v Evropské unii. Na rozdíl od laciného zboží tak máte jistotu kvality, na kterou se můžete spolehnout.

1. Veškeré návody a manuály v češtině

Nový GPS lokátor musíte do vozidla správně nainstalovat a pak jej zprovoznit. K českým výrobkům dostanete návod v češtině, kterému budete opravdu rozumět a který vám bude dávat smysl. Nebude se totiž jednat o strojově vytvořený překlad, ale o srozumitelně napsaný originál, obsahující veškeré důležité informace.

 

d5

2. Špičkový zákaznický servis

Nevíte, jaký typ lokátoru bude nejvhodnější pro váš vozový park? Potřebujete pomoc s připojením zabudovaného GPS lokátoru k elektroinstalaci vozidla? Nebo váháte, jaký tarif zvolit v systému Positrex)))? K českým výrobkům dostanete nejen podrobné návody v češtině, ale také vynikající zákaznický servis. Můžete se na něj obrátit kdykoliv budete potřebovat radu či pomoc s konkrétním problémem, který právě řešíte.

3. Usnadněte si vedení knihy jízd

Pokud podnikáte, určitě oceníte, že se geolokátory postarají o veškeré informace, které potřebujete k vedení knihy jízd. Ta musí podle českých předpisů obsahovat spoustu údajů o průběhu pracovní cesty i bezpečnostních přestávek a o čerpání pohonných hmot. Její součástí musí být například čas a datum jízdy, výchozí a cílová destinace, stav tachometru na začátku cesty i po jejím skončení a další informace.

Pokud použijete k tvorbě knihy jízd informace shromažďované českým GPS lokátorem, máte jistotu, že budete mít pohromadě všechny údaje, které podle platných českých předpisů potřebujete. Nemusíte tak ztrácet čas vedením papírové knihy jízd nebo manuálním doplňováním chybějících údajů do elektronické tabulky. Zejména u větších firem s rozsáhlejším vozovým parkem by jiné než automatické vedení knihy jízd představovalo neúnosnou administrativní zátěž.