3 důvody pro každou OSVČ, proč by měla v podnikání využívat GPS lokátor

Jste OSVČ a využíváte svůj soukromý automobil i pro služební cesty? Nebo vlastníte několik vozidel, kterými jezdí vaši zaměstnanci? Mějte neustálý přehled o svém vozovém parku a ušetřete si starosti, čas i peníze díky moderním GPS lokátorům, které snadno nainstalujete do každého automobilu.

Veškerá data, která lokátory nasbírají, můžete snadno zobrazit a vyhodnotit v systému Positrex))), a to v mobilní aplikaci nebo ve webovém rozhraní. V reálném čase tak získáte dokonalý přehled nejen o poloze všech vašich automobilů, ale i o dalších důležitých informacích a parametrech.  

1. Veďte si knihu jízd jednoduše a efektivně

Se správně vedenou knihou jízd můžete na služební cesty uplatnit slevu na daních, a navíc splníte zákonnou povinnost zaznamenávat si bezpečnostní přestávky během řízení vozidla. Ta se netýká jen profesionálních řidičů, ale každého, kdo jezdí autem pracovně.

Kniha jízd musí obsahovat především předepsané informace o průběhu cesty, o bezpečnostních přestávkách a o čerpání pohonných hmot. Můžete si sice po skončení každé jízdy zapsat všechny tyto údaje do papírové knihy nebo do elektronické tabulky, ale daleko efektivnějším řešením je pořídit si GPS lokátor.

Ten totiž nepřetržitě sbírá data o aktuální poloze vašeho vozidla a vytvoří tak knihu jízd za vás. Stačí jen před každou cestou v systému nastavit, jestli se chystáte vyrazit ze soukromých či pracovních důvodů, a pak už se nemusíte o nic starat.

2. Reagujte rychle na nečekané situace

Díky aplikaci Positrex))) budete včas informováni o všech nepředvídatelných situacích, které na cestách potkají vaše vozidla vybavená GPS lokátorem. Monitorovací jednotka spolehlivě rozpozná neobvyklé nárazy, otřesy či náklon automobilu a ihned vás upozorní na pokus o vloupání nebo krádež vozidla. A i kdyby se zloději podařilo vůz nastartovat a odjet, budete mít vy i policie přehled o jeho pohybu a aktuální poloze.

manazer-a-zamestnanec

3. Mějte svoje zaměstnance pod kontrolou

Zajímá vás, jak se vaši zaměstnanci chovají za volantem? Systém Positrex))) pro vás neustále monitoruje styl jejich jízdy a upozorní vás pokaždé, kdy se řidič chová nebezpečně. Můžete tak včas přijmout opatření, která zamezí případným pokutám, škodám na majetku či zraněním způsobeným příliš agresivním a neohleduplným řízením.

Díky monitorovacímu systému budete mít přehled i o spotřebě pohonných hmot všech vozidel a dalších provozních nákladech. A pokud si to budete přát, může vás aplikace upozornit pokaždé, když nastane čas na pravidelnou servisní prohlídku.

Buďte v obraze i vy!

S GPS lokátorem propojeným se systémem Positrex))) se vždy domluvíte i v češtině – a navíc budete mít jistotu, že veškeré záznamy generované pro knihu jízd budou v souladu s platnou českou legislativou. Usnadněte si své podnikání díky nejnovějším technologickým řešením, na které se můžete opravdu spolehnout