Díky GPS lokátoru na motorku budete mít o svém stroji dokonalý přehled

Díky GPS lokátoru na motorku budete mít o svém stroji dokonalý přehled

Měli byste svoji motorku nejraději neustále na očích? GPS lokátor se systémem Positrex))) vám poskytne přehled o svém stroji doslova kdykoliv a kdekoliv, takže se nemusíte bát jeho odcizení. Aplikaci můžete navíc využít i při plánování trasy nebo ke zvýšení své vlastní bezpečnosti na cestách.

GPS lokátory jsou dnes čím dál více rozšířené při monitorování osobních i nákladních automobilů. Využít je však můžete i během jízdy na kole nebo na motocyklu – stačí si jen vybrat ten správný model.

Jak nainstalovat GPS jednotku?

Protože není nutné napojovat GSP lokátor k baterii motocyklu, zvládnete jeho instalaci doslova za pár vteřin. Stačí jen umístit GPS jednotku například pod sedlo motorky nebo pod její kapotu. Konstrukce lokátoru svou mohutností předchází riziku, že by se senzor poškodil rychlou jízdou, za špatného počasí či v náročném terénu.

Zaznamenejte si zážitky, ke kterým se budete chtít vracet

Informace o pohybu a náklonu motocyklu pak může sledovat v systému Positrex))) a to v mobilní aplikaci nebo ve webovém rozhraní. Positrex))) však dokáže daleko více, než jen monitorovat najeté kilometry. Můžete jej využít i jako navigaci či jednoduše sdílet své oblíbené motorkářské trasy na sociálních sítích a inspirovat k projížďkám své přátele.

motorkarka

Všechny projeté trasy si můžete prohlížet v Open street maps a označit si nejlepší úseky nebo naopak místa, kterými je potřeba projíždět se zvýšenou opatrností. Veškeré záznamy si můžete také jednoduše vyexportovat do Google Earth a kochat se prohlížením reálného 3D profilu vaší cesty.

Myslete na bezpečnost

Ať už se vydáváte na projížďky sami nebo ve více lidech, určitě oceníte bezpečnostní funkce, které vám platforma Positrex))) přináší. Svoji aktuální polohu můžete jednoduše sdílet s rodinou či přáteli, kteří tak budou mít vždy přehled o tom, kde se zrovna nacházíte. A pokud jim systém zašle upozornění, že, například, došlo k pádu vaší motorky, mohou vám vaši blízcí okamžitě přivolat pomoc.

Nachytejte zloděje

Aplikace Positrex))) vám vždy umožní mít svou motorku pod kontrolou, i když ji zrovna nemáte na dohled. V systému si můžete nastavit různé typy upozornění i alarmů a mít tak přehled například o tom, že váš stroj opustil garáž nebo překročil povolenou rychlost. A samozřejmě GPS lokátor motorku spolehlivě ochrání i proti krádeži. Jelikož je GPS přístroj malý a nenápadný, nebude mít zloděj ani tušení, že jeho činnost sledujete vy nebo policie.

Systém, který si nastavíte přesně podle svých potřeb

Uživatelsky příjemné a promyšlené rozhraní webových stránek i aplikace Positrex))) vám umožní snadné nastavení upozornění, která vám budou vyhovovat. Potřebujete notifikace ohledně pravidelných návštěv servisu? Chcete být informováni po každém výjezdu motorky ze zóny, kterou si určíte? Vše si snadno nastavíte na pár kliknutí – a pak už můžete bez starostí vyrazit na cestu nebo nechat váš motocykl zaparkovaný před domem.