GPS lokátory v zemědělství a lesnictví: Mějte o své technice přehled

Díky přenosným nebo zabudovaným GPS lokátorům napojeným na systém Positrex))) budete mít v každém okamžiku přehled o traktorech, nákladních automobilech a dalších strojích z vašeho vozového parku. V systému Positrex))) pak snadno zjistíte nejen to, kde se zrovna nacházejí, ale i jaký je jejich technický stav nebo zda splnily plánovaný úkol.

Vybrat si můžete zabudovaný GPS lokátor napojený na akumulátor vozidla nebo přenosný přístroj vhodný ke sledování jakéhokoliv stroje či dalšího vybavení bez vlastního napájecího zdroje.

Co všechno můžete sledovat pomocí GPS lokátoru?

Kromě přesné polohy jednotlivých vozidel můžete vyhodnocovat i styl a rychlost jízdy, detekovat vykládání převáženého materiálu, sledovat vjezd vozidel do předem definované zóny nebo její opuštění. Monitorovat lze i vibrace a teplotu, vlhkost a další parametry v zavazadlovém prostoru.

Všechny tyto údaje pak můžete jednoduše využít při vedení knihy jízd jednotlivých vozidel. Už žádné psaní do papírové knihy nebo každodenní vyplňování elektronických tabulek – lokátory se o záznam veškerých potřebných údajů postarají za vás.

GPS lokátory navíc neustále monitorují i technický stav vašich vozidel a varují vás při jakémkoliv náznaku problémů. Pokud si to budete přát, mohou vás upozornit, že nastal čas na pravidelnou servisní prohlídku.

zetor

Spolehlivé za každého počasí

Zabudované GPS lokátory jsou robustní a vysoce odolné přístroje vhodné doslova do jakýchkoliv podmínek. Nemusíte se bát náročného terénu, otřesů, prachu nebo dlouhodobého působení vlhkosti. Nevadí jim ani povětrnostní vlivy a spolehlivě fungují i za teplot pod bodem mrazu. Proto je můžete ve venkovním prostředí využívat po celý rok.

Váš vozový park bude v bezpečí

Díky GPS lokátorům budete mít dokonalý přehled o všech vozidlech či zemědělských strojích a nemusíte se bát, že s nimi bude neoprávněně manipulováno. Pokud by se někdo pokusil o trestný čin, snadno a rychle jej odhalíte a můžete ihned kontaktovat policii nebo bezpečnostní službu. Svůj majetek tak budete mít vždy pod kontrolou, i když ho zrovna nebudete mít přímo na očích.