Mějte své železniční vagóny i celé soupravy pod kontrolou díky GPS lokátoru

Využívejte moderní GPS technologie i na železnici a vyzkoušejte unikátní patentovaný systém, ve kterém slouží GPS lokátor jako hlavní komunikační prostředek vozidla. Trik spočívá v bezpečném upevnění kruhové GPS jednotky kolem osy kola, odkud pak snímá informace o pohybu vagónu.

Veškeré informace jsou pak přenášeny do aplikace Positrex))), která kromě pohybu vašich vlakových souprav monitoruje i jejich aktuální technický stav. V závislosti na zvoleném nastavení vás systém včas upozorní nejen na všechny odchylky od normálních hodnot, ale například i na nutnost návštěvy servisu.

Získejte aktuální přehled o vašem vozovém parku

GPS lokátor zdaleka neslouží jen ke sledování polohy a rychlosti jízdy vlakových souprav. Můžete jej využívat například k monitorování naložení vagónů nebo teploty a vlhkosti v přepravním prostoru. Sledovat můžete také tlak v brzdovém systému a další parametry, důležité pro bezpečnou a bezproblémovou jízdu.

A protože systém shromažďuje údaje o provozní době jednotlivých souprav, najetých kilometrech i nárazech při manipulaci s vagóny, upozorní vás ve vhodný okamžik na nutnost servisní prohlídky. Mimo to dokáže včas odhalit závažné poruchy a zabránit tak nehodám způsobeným například přehřátými ložisky kol.

Se systémem Positrex))) snadno odhalíte i neoprávněnou manipulaci s vagóny, takže můžete při každém podezření na trestní čin ihned kontaktovat policii. Protože je GPS lokátor skrytý v podvozku železničního vozu, nemusíte se bát, že by si ho případný zloděj všimnul a pokusil se jej odcizit.

dvojkoli

Vsaďte na unikátní patentovou technologii

Díky patentovanému technologickému řešení využívá náš GPS lokátor energii pohybující se soupravy, takže jej není nutné nabíjet. Jeho GPS jednotka je totiž složena ze dvou půlkruhů, které jednoduše upevníte pod podvozek vagónu kolem osy dvojkolí.

Senzor zde pak měří nejen počet otáček a tím i množství najetých kilometrů, ale také teplotu ložisek, vibrace, plochost kol a další parametry. Kromě toho funguje také jako hlavní komunikační prostředek pro celý vůz a ukazuje hodnoty získané všemi dalšími snímači.

Rozhodněte se pro kvalitu bez kompromisů

Z hlediska plánování a logistiky je železniční doprava mimořádně náročným odvětvím. Při výběru GPS lokačního systému se proto spolehněte pouze na ověřené značky, jako je Positrex))). Díky českému rozhraní a vynikající zákaznické podpoře budete mít navíc jistotu, že vám pomůžeme najít to nejlepší řešení na míru v každé situaci.