Rozdíly mezi bateriovými GPS trackery a lokátory vyžadující pevnou instalaci

Naše lokátory se dělí na 2 základní druhy, bateriové trackery a jednotky s pevnou instalací.

Bateriové GPS lokátory

Mezi výhody našich bateriových jednotek patří zejména přenositelnost a dlouhá výdrž baterie. Zařízení lze jednoduše přehodit z vozu do vozu či jiného objektu bez potřeby instalace či jakéhokoli zásahu do objektu. Naše bateriové lokátory se pyšní bezkonkurenční výdrží na jedno nabití dosahující až několika let. Součástí jednotek TotalFinder a TotalTracker jsou navíc silné industriální magnety, díky nimž lze jednotky jednoduše přichytit na většinu běžných kovových povrchů. To se hodí zejména na monitoring návěsů, kontejnerů, železničních vozů či těžké stavební a zemědělské techniky. Nevýhodou bateriových jednotek je potřeba nabíjení.

tf_transparent_optimized

TotalFinder je naši největší bateriovou jednotkou s až několikaletou výdrží baterie. Zákazníci jednotku používají zejména pro monitoring železničních vozů, kontejnerů, karavanů a návěsů. 

 

Lokátory určené k pevné instalaci

Jednotky s fixní instalací vyžadují profesionální montáž do vybraného objektu a nejsou přenositelné. Nabízí však spolehlivý, přesnější a neomezený monitoring bez nutnosti další údržby. U jednotek VehicleTracker a TotalTracker E-Seal je nabízena možnost přidání záložní baterie, která zajistí monitoring objektu i při vypnutém motoru. Pro možnosti instalace jednotky co nejblíže vašemu domu jsme vytvořili celorepublikovou síť proškolených instalačních partnerů. Zde naleznete seznam všech partnerů

vt_transparent_optimized

VehicleTracker je typickým zástupcem jednotky s pevnou instalací. Využívá se především pro sledování automobilů, nákladních vozů, stavebních a zemědělských strojů.

 

Potřebujete více informací o našich jednotkách? Nevíte, který lokátor je pro vás nejvhodnější? Máte specifické požadavky a hledáte řešení na míru. Zabýváme se výrobou hardware i software a umíme se tak přizpůsobit téměř jakýmkoli požadavkům! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat