Vylepšili jsme funkci hodnocení řidičů!

Zdokonalili jsme funkci "kvalita jízdy"

Příliš rychlá jízda, divoké zatáčení, dlouhé stání na spojce či všem dobře známá jízda stylem „brzda, plyn“. Toto bývají časté příčiny nejen nebezpečného chování na silnici a s tím spojených nehod, ale zejména také významného zkrácení životnosti vozu.

Není tajností, že k nešetrným a nebezpečným jízdám dochází zejména u firemních vozů, kdy vozidlo nejčastěji řídí zaměstnanec, který k němu jednoduše nemá citovou vazbu a užívá jej pouze k účelům práce. Zaměstnavatelům tak mnohdy výrazně narůstají náklady na provoz vozového parku, a ačkoli mají tušení, že s vozy není ze strany řidičů zacházeno nejlépe, nemají pro to důkazy.

Naše nová vylepšená funkce kvalita jízdy vám nejen procentuálně zhodnotí celkový způsob zacházení s vozem u konkrétního řidiče, ale prozradí, jakého „prohřešku“ se řidič nejčastěji dopouští a kde konkrétně k daným pochybením dochází. Funkce dále umí zhodnotit kvalitu jízdy řidiče za dané období a porovnat ji s řidiči ostatními. Funkce tak nejen poukáže na nedostatky řidiče, ale také na nerovnost vozovky či další problémy na konkrétních trasách.

kj1

 

Jak kvalitu jízdy zapnout?

Funkci můžete využívat bez ohledu na to, jestli vlastníte lokátor s pevnou instalací či bateriový. Po zapnutí funkcionality ve službě Positrex))) je potřeba jednotku pouze pevně umístit na požadované místo ve vozu a následně ji přes webový portál/aplikaci zkalibrovat.

 

Zajímá vás více informací o této funkcionalitě? Tak neváhejte a kontaktujte nás!