Získejte náskok nad konkurencí v kamionové dopravě díky systému Positrex)))

Přemýšlíte, jak ještě více zefektivnit svou kamionovou přepravu, snížit provozní náklady a zvýšit zisk? Stačí do všech vašich vozidel nainstalovat GPS lokátory a napojit je na systém Positrex))). Budete mít dokonalý přehled o aktuální poloze všech zásilek – a tyto informace nepochybně ocení i vaši klienti.

Jak předběhnout konkurenci a maximalizovat zisk z kamionové přepravy? Vyznejte se ve všech detailech ohledně pohybu a stavu vašeho vozového parku a optimalizujte jeho využití.

Positrex))) zefektivní komunikaci mezi dispečerem a řidiči

Prostřednictvím systému Positrex))) dostanou vaši řidiči ihned všechny potřebné instrukce od dispečera na svůj mobilní telefon. Během okamžiku tak mohou flexibilně reagovat na nově vzniklou situaci, změnit trasu a přijímat nové úkoly. Dispečer má zároveň aktuální přehled o jejich momentální poloze i o plnění zadaných úkolů a může na všechny informace okamžitě reagovat. Výsledkem je maximálně efektivní komunikace a tím i celý systém řízení dopravy.

Vedení knihy jízd už nemůže být jednodušší

Protože GPS lokátory neustále monitorují veškerý pohyb vašich vozidel, snadno s nimi získáte všechny informace potřebné k vedení knihy jízd. Navíc můžete snadno dohlížet na to, aby vaši řidiči dodržovali povinné bezpečnostní přestávky a jezdili podle předpisů.

Kromě údajů o poloze rozpozná systém i to, jakým způsobem je vozidlo momentálně využíváno. Můžete tak mít dokonalý přehled o tom, kdy se pohybuje s návěsem a kdy bez něj, kdy jezdí s nákladem a kdy je prázdné nebo jak dlouho mělo zavřený či otevřený zavazadlový prostor. V nákladním prostoru dokáže systém monitorovat také teplotu, tlak, vlhkost a další veličiny, které mohou ovlivnit stav převáženého nákladu.

Z těchto detailních údajů můžete vycházet při optimalizaci provozu vozidel a plánování jejich maximálního vytížení do budoucna.

otevreny-kamion

Usnadněte si i další administrativu

Kromě knihy jízd si zásluhou systému Positrex))) snadno připravíte veškeré potřebné údaje i pro vyúčtování zahraniční cesty a výkazy výkonů vozidel STAZKA. Positrex))) můžete dokonce využít i při platbě dálničních poplatků nebo k napojení na server ministerstva vnitra, který má na starost administrativu ohledně dopravy zbraní a střeliva.

Mějte pod kontrolou veškeré provozní náklady

Díky systému Positrex))) máte v každém okamžiku přehled o spotřebě pohonných hmot všech vozidel z vašeho vozového parku. Snadno tak můžete optimalizovat výdaje za palivo a snížit provozní náklady spojené se svým podnikáním. Sledovat můžete i aktuální stav nádrže jednotlivých vozidel a rozvrhnout řidičům tankování pohonných hmot tak, aby to pro vás bylo finančně co nejvýhodnější.

Prostřednictvím monitorovacích systémům máte neustálý přehled také o technickém stavu všech vozidel a můžete tak včas počítat s výdaji za pravidelný servis nebo případné nutné opravy. Pomocí platformy Positrex))) můžete navíc průběžně vyhodnocovat chování řidičů za volantem. Snadno tak získáte přehled o tom, jestli dodržují všechny předpisy a jak s vozidlem zacházejí.  V případě nevhodného chování tak můžete včas zakročit a předejít tomu, aby způsobili škody na vašem nebo cizím majetku.

Ujeďte konkurenci

Nechte konkurenci daleko za sebou a chytře využívejte všech výhod, které vám moderní GPS lokátory a systém Positrex))) nabízí. Díky efektivní komunikaci a flexibilitě můžete snadno ušetřit na provozních nákladech, usnadnit si administrativu a stát se skutečnou špičkou ve svém oboru.