GC 092 - TotalFinder

Tip S vlastní baterií
2 hodnocení
Značka: LEVEL, s.r.o.
5 961 Kč / ks 4 926,45 Kč bez DPH
Skladem

GPS jednotka Total Finder s největším akumulátorem je určena pro dlouhodobý provoz v exteriéru i interiéru vozidla bez nutnosti nabíjení. Má  naprosto univerzální použití pro monitorování jakéhokoliv vozového parku osobních případně nákladních vozidel nebo stavebních strojů.

Využití:

vlakywagonautaplanestruckscargoheavy_equipment

Detailní informace

Detailní popis produktu

GC 092 Total Finder je díky svému odolnému provedení určen i pro dlouhodobé použití v exteriéru. Lze ho proto využít nejen pro podrobnou knihu

jízd (link positrex.com/elektronicka-kniha-jizd) ve vozidlech ale i pro monitoring a střežení návěsů, přívěsů, kontejnerů, vagónů ale i dalších statických objektů s potřebou hlídat jejich nežádoucí manipulaci, případně dlouhodobě sledovat provozní podmínky (teplota, vlhkost, náraz apod..) Spodní strana jednotky ukrývá čtyři silné neodymové magnety pro snadné a extrémně pevné uchycení jednotky na kovový podklad. K jednotce lze také dokoupit speciální odolný kovový ochranný box, který zcela znemožní její sejmutí z monitorovaného objektu. V případě použití v osobním vozidle doporučujeme její umístění například do kufru k rezervnímu kolu nebo na podobné místo, kde může dlouhodobě a nezávisle pracovat bez nutnosti nabíjení a připojení k instalaci vozidla.

Měřené hodnoty

  • Pozice dle GPS
  • Rychlost
  • Teplota
  • Atmosferický tlak
  • Vlhkost
  • Nárazy

Instalace a výdrž baterie

Není potřeba odborně instalovat. Můžete jej umístit do kapsy, do zavazadla, do některé z přihrádek vozidla, motorky nebo vložit kamkoli do zásilky. Nabít jednotku stačí zhruba jednou ročně nebo po ujetí asi 25 000 km. Positrex))) umožňuje nastavit automatické zasílání upozornění, pokud kapacita baterie poklesne pod 10%.

Jednotka je osazena speciální SIM kartou a je určená výhradně pro použití se službou Positrex))). Po zakoupení jednotky a on-line registraci zákazníkem na www.positrex.eu je jednotka ihned připravená k využívání všech nabízených služeb v závislosti na zvoleném tarifu.

Balení obsahuje

  • GPS monitorovací jednotka GC 092 - TotalFinder
  • Síťová nabíječka USB s výstupem 2A včetně kabelu

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS lokátory
Záruka: 2 roky
Druhy komunikace: SMS, email, push notifikace
Tříosý G senzor: Detekce pohybu / nárazu / náklonu
Další senzory: Teplota / vlhkost / atmosferický tlak
GPS a Glonass: 66 satelitů
GPS a GSM: Interní antény
Typ a kapacita baterie: Li-Ion dobíjecí v kapacitě 15 600 mAh| Dobíjení přes micro USB
Vnitřní pamět: Úložná kapacita 5000 událostí / GPS pozic
Spotřeba v klidovém režimu: 0,2 mAh soustavně
Samovybíjení baterie: 0,02 mAh soustavně
Nabíjení - USB micro konektor: 8-35 V / max. 0,5 A / 8V
Rozměry, hmotnost: 177 x 85 x 25 mm, 550 g
Teplotní rozsah: - 20 °C až +60 °C, nabíjení 0 °C až +60 °C
Ochranná třída : IP65 / IP68