GC 092 - TotalFinder SOLAR

S vlastní baterií
Neohodnoceno
Značka: LEVEL, s.r.o.
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Lze objednat telefonicky (> 5 ks)

Univerzální GPS jednotka pro dlouhodobý monitoring s extrémní výdrží baterie a solárním dobíjením. Snadná a bezpečná instalace na magnet.

Využití:

gps monitoring železničních vozů monitoring balíků fleet management nákladních vozů sledování stavebních a zemědělských strojů

Detailní informace

Detailní popis produktu

GC 092 Total Finder SOLAR je díky svému provedení určena pro dlouhodobý monitoring s extrémní výdrží baterie a solárním dobíjením. Lze ho využít nejen pro podrobnou knihu jízd (link positrex.com/elektronicka-kniha-jizd) v automobilech, tramvajích, kolejových vozidlech, ale i pro monitoring a střežení návěsů, přívěsů, kontejnerů, vagónů ale i dalších statických objektů s potřebou hlídat jejich nežádoucí manipulaci, případně dlouhodobě sledovat provozní podmínky (teplota, vlhkost, náraz apod..) Spodní strana jednotky ukrývá čtyři silné neodymové magnety pro snadné a extrémně pevné uchycení jednotky na kovový podklad.

Měřené hodnoty

  • Pozice dle GPS
  • Rychlost
  • Teplota
  • Atmosferický tlak
  • Vlhkost
  • Nárazy

Instalace a výdrž baterie

Není potřeba odborně instalovat.

Nabít jednotku stačí zhruba jednou za 6 let. Positrex))) umožňuje nastavit automatické zasílání upozornění, pokud kapacita baterie poklesne pod 10%.

Jednotka je osazena speciální SIM kartou a je určená výhradně pro použití se službou Positrex))). Po zakoupení jednotky a on-line registraci zákazníkem na www.positrex.eu je jednotka ihned připravená k využívání všech nabízených služeb v závislosti na zvoleném tarifu.

Doplňkové parametry

Kategorie: GPS lokátory
Záruka: 2 roky