VÍCE NEŽ 100 TISÍC OBJEKTŮ PO CELÉM SVĚTĚ

 

Vítejte na stránkách platformy Positrex))), unikátního monitorovacího řešení českého výrobce LEVEL Systems. Positrex))) byl spuštěn v roce 2005 jako systém integrující naše GPS monitorovací zařízení do jednoho uživatelsky přívětivého softwarového rozhraní.

Právě postavení systému na míru našim jednotkám dělá Positrex))) jedinečným. Řešení kromě GPS sledování nabízí monitoring široké škály hodnot, bezkonkurenční výdrž baterie, až několikanásobně nižší spotřebu dat, a spoustu užitečných funkcionalit jako je automatická kniha jízd či hodnocení jízdy řidiče. Samozřejmostí je profesionální a vstřícná podpora našeho dohledového centra, které zodpoví jakékoli vaše dotazy a vyřeší problémy.

Naše platforma je dostupná buď jako webový portál v 16 jazykových verzích, nebo jako mobilní aplikace pro iOS a Android v češtině a angličtině. Vaše účty můžete používat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, bez jakéhokoli datového omezení.

Spojení techniků a programátorů pod jednou střechou nám také umožňuje flexibilní úpravy systému dle specifických požadavků zákazníka. Bez nadsázky tak můžeme říct, že nabízíme monitorovací řešení pro každého. Pokud máte i vy nějaké speciální požadavky, neváhejte a kontaktujte nás!

Díky dlouholetým zkušenostem a neúnavnému vývoji se můžeme pyšnit pozicí jednoho z největších evropských hráčů v oblasti elektronického monitorování. V současnosti Positrex))) pomáhá svým uživatelům sledovat a monitorovat více než 100 tisíc objektů v 32 zemích po celém světě.

 

spider