Česky

Staňte se partnerem

Positrex))) nabízí kompletní řešení pro hardware, software, mobilní aplikace, konektivitu a podporu v rámci celého světa pro pokročilá GPS řešení. Dokážeme připravit jazykové mutace a vyřešit národní a průmyslová specifika. Navrhneme design na míru. Nabízíme nejen produkty, ale také kompletní systém služeb, který snižuje pracovní zátěž firem nebo jednotlivců. Připojte se k profesionální síti Positrex))) a reprezentujte kvalitu. Podporujeme naše prodejce a usnadňujeme spolupráci.

mapa

Proč se stát naším partnerem

Rozšiřte svou firmu

Staňte se součástí podnikatelské komunity Positrex))) a rozšiřte své podnikání. Positrex))) nabízí školení a dokonalou podporu prodeje a techniky. Za pár měsíců můžete začít podnikat.

Spolehlivý partner

Positrex)))  působí ve 20 zemích východní a západní Evropy, na Blízkém a Středním východě, v Africe a v Severní Americe. Positrex))) patří ke špičce v oboru. Díky více než 25 letům zkušeností umíme spojit nejúčinnější nástroje, které zaručují kvalitu a realitu.

Individuální řešení

Positrex))) nabízí kompletní GPS řešení, která splňují zvláštní požadavky jednotlivých klientů. Nabízíme řešení pro desítky tisíc uživatelů po celém světě. Každé řešení můžeme individuálně přizpůsobit každému zákazníkovi.

Jak postupovat

  1. Představte nám svůj plán.
  2. Stanovíme si cíle.
  3. Ujasníme si podmínky, testování a základní vybavení. 
  4. Dohodneme spolupráci.
  5. Proškolíme vás a předáme know-how. 

Máte zájem o více informací

Kontaktujte nás

Odvětví

O nás

Newsletter

© 2019 Positrex by LEVEL Systems
Positrex by LEVEL Systems LEVEL Systems
Created by Beneš & Michl