Česky

Asset tracking & monitoring

 Positrex))) nabízí řešení pro širokou škálu vašich požadavků. Pomáháme v široké řadě oborů. Připravujeme kompletní řešení na míru přesně podle potřeb našich zákazníků. Poskytneme vám nástroje pro efektivní asset management. Systém Positrex))) umožňuje jednoduchý a pohodlný asset tracking a monitoring. Vyhodnocujte data, která získáte díky našim řešením.

S námi sledujte cokoli. Přesvědčte se sami.


Motocykly

Positrex))) přináší ideální řešení pro sledování a zabezpečení motocyklů. Jediné, co musíte udělat, je umístit jednotku na skryté místo na motocyklu. Vidíte aktuální lokalizaci a záznam ujetých tras s pozicemi v přednastaveném intervalu. V případě pádu motocyklu dostanete okamžité oznámení. Naše jednotky jsou napájeny bateriemi s dlouhou životností, ve spojení se speciálním režimem trackování pro motorkáře, který zajistí zcela detailní přehled o jízdě, je výdrž baterie dle typu použité jednotky v rozmezí 1700-5000 km. Podívejte se na sekci Motorkáři na tomto webu.

Asset tracking pro kontejnery, přívěsy, stavební stroje... 

Získejte přehled o aktuální lokalizaci vašich kontejnerů, přívěsů, stavebních strojů nebo jiných cenných aktiv. Na mapě uvidíte podrobnou trasu jejich pohybu. Alarm vás upozorní, jakmile u vašeho objektu dojde k naklonění nebo nárazu. Systém Positrex))) vytváří soupisy míst, časů, vzdáleností a způsobu zacházení. Podle typu baterie můžete vaše aktiva sledovat a chránit až 6 let.

Balíky a zásilky

Vložte do zásilky naši nenápadnou jednotku. Budete vědět, kde se vaše zásilka nachází, ať je kdekoliv na světě. Můžete tak kontaktovat správnou přepravní společnost nebo celní úřad a přepravu urychlit. Positrex))) vás upozorní na několik sledovaných faktorů jako náklon nebo náraz. Při přepravě můžete zkontrolovat záznamy o teplotě a vlhkosti. V případě, že se vaše objednávka ztratí, můžete ji sledovat až po dobu 2 let, což zvyšuje vaše šance na její zpětné získání.

Sledování osob

Positrex))) jsou výrobky pro každého. Zařízení lze umístit do školního obalu vašeho dítěte nebo do kapsy seniora. V případě nárazu vysílá signál SOS. Monitorování trasy, vzdálenosti, rychlosti a profilu výšky je standardem. Zařízení je ideální i pro sportovce, aby sledovali své aktivity. Baterie obvykle vydrží až 2 týdny a nabíjení je snadné - zařízení pouze umístíte na indukční podložku.Ukázky z prostředí systému

Kontinuální záznam rychlosti

Systém Positrex))) vás informuje o rychlosti sledovaného zařízení v reálném čase. Zapůjčili jste někomu motorku a chcete vědět, jestli nejede příliš rychle?

Prostřednictvím mobilní aplikace jednoduše sledujete záznam o rychlosti.

Záznamy o teplotě

Jestliže vás zajímá možnost kontroly teploty během přepravy, systém Positrex))) vám poskytne i tyto informace. Abyste záznamy viděli, potřebujete GPS jednotku s funkcí záznamu teploty.

Záznamy o atmosférickém tlaku

V případě, že používáte GPS jednotku se specifickými senzory, můžete monitorovat i hodnoty atmosférického tlaku. Extrémní výkyvy mohou být kritické pro určité druhy nákladu.

Výdrž baterie

Systém Positrex))) neustále kontroluje stav baterie a hlásí, jestli je potřeba nabít, nebo vyměnit baterii pro nepřerušený chod.

Hardware, který používáme

Positrex TotalFinder

Nevídaná síla pro sledování

  • 6 let & 300 000 km
  • Nepotřebuje instalaci
  • Varování při otřesech a náklonu

Positrex CompactTracker

Nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou pro monitoring & zabezpečení vozu

  • Robustní & voděodolný
  • Varování při otřesech
  • Indukční nabíjení

Budoucnost

Positrex))) je platforma, která spojuje mnoho odvětví do jednoho jediného systému. Počet řešení, které nabízíme, každý týden narůstá. Vytváříme pro vás Internet věcí (IoT). Vytváříme propojený svět, který je pro lidi a který lidem pomáhá. Vytváříme svět, který je bezpečnější, pohodlnější a kde na sebe lidé mají víc času.

Kontaktní formulář:


Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu 2 let od jejich vložení do tohoto formuláře. Po 2 letech data anonymizujeme. Právním titulem je náš oprávněný zájem (nabídka produktů, služeb, reakce na projevený zájem, zodpovězení dotazů) jakožto správce, který pro tento případ nepotřebuje souhlas se zpracováním osobních údajů. V případě, že zaškrtnete také volbu "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení po dobu 2 let", budeme Vám zasílat i další obchodní sdělení (informace o novinkách, průzkum trhu).

Odvětví

O nás

Newsletter

© 2019 Positrex by LEVEL Systems
Positrex by LEVEL Systems LEVEL Systems
Created by Beneš & Michl