Nákladní doprava

4 položek celkem
OBD small1
Bez nutnosti pevné instalace S možností přenosu do jiného vozidla
ZDARMAZDARMA
1 450,41 Kč bez DPH
1 755 Kč

OBD tracker je miniaturní GPS komunikační jednotka s OBD konektorem, která je určena pro pevnou montáž ve vozidle s napětím v rozsahu 12 V až...

OBD-1
04 VT1
Určeno pro pevnou instalaci
ZDARMAZDARMA
3 990,08 Kč bez DPH
4 828 Kč

VehicleTracker je unikátní GPS komunikační jednotka, která je určena pro pevnou montáž ve vozidle s napětím v rozsahu 12 V a 24 V. Jednotka...

53
15 TotalFinder
S vlastní baterií
ZDARMAZDARMA
5 226,45 Kč bez DPH
6 324 Kč

GPS lokátor TotalFinder  s bezkonkurenční výdrží baterie je určen pro dlouhodobý monitoring ve vnitřních i venkovních podmínkách....

TF
TFX deska
S vlastní baterií SOLÁRNÍ NABÍJENÍ
od 8 750,41 Kč bez DPH
od 10 588 Kč

Univerzální GPS jednotka pro dlouhodobý monitoring s extrémní výdrží baterie a solárním dobíjením. Snadná a bezpečná instalace na magnet nebo...

74/KOV

Ukážeme vám jednoduchou cestu, jak zvýšit zisk a předběhnout konkurenci. Klíčem je znát všechny detaily o tom, jak svá vozidla využíváte. Positrex))) představuje kompletní sadu řešení pro zvýšení efektivity a eliminaci nákladů v nákladní dopravě.

GPS lokátory pro kamionovou dopravu

Monitoring

Zobrazte si na mapě přesnou pozici všech svých vozidel díky on-line GPS sledování. Systém Positrex))) vytváří přesnou historii pohybu vozidel a podrobnou knihu jízd. Systém indikuje různé stavy užívání vozidla jako soukromě/služebně, s návěsem/bez návěsu, naloženo/vyloženo, otevřeno/zavřeno atd. Můžete monitorovat i speciální hodnoty jako teplotu nákladu, vlhkost, tlak a další veličiny. Napojením na tachograf ve vozidle systém eviduje výkon řidičů a dodržování bezpečnostních přestávek dle nařízení EU 561/2006 či AETR.


GPS monitoring nákladních vozů
Dohled na spotřebu paliva

Dohled nad spotřebou

Výdaje za palivo jsou zásadní položkou a dostat jejich výši pod kontrolu je pro vás klíčem k zisku. Sledujte aktuální spotřebu paliva a porovnávejte ji s ideální spotřebou. Načítejte hromadně všechny tankovací karty a zobrazte si výsledky na monitoru. Pro náročnější monitoring vám systém ukáže přesnou spotřebu paliva podle řídicí jednotky vozidla nebo hladiny paliva v nádrži.

 

Automatické zpracování dat a návaznost na další procesy

Systém Positrex))) automaticky připravuje podklady pro vyúčtování zahraničních cest a výkazy výkonů vozidel STAZKA. Generuje přehledy pravidelných linek a sleduje dojezdy a termíny pravidelných kontrol. Napojte vaši flotilu na portály vytěžování vozidel a využijte Positrex))) pro automatickou platbu mýtného za dálnice. Nabídněte zákazníkům převoz zbraní a střeliva díky napojení na server Ministerstva vnitra.

 

Automatické zpracování dat z GPS trackeru
 

 

 

Funkce hodnocení řidičů

Řidičů je v dnešní době opravdu nedostatek a často tak musíte přijmout i řidiče bez zkušeností. Jejich chování za volantem může mnohdy způsobit řadu škod. Systém Positrex))) shromažďuje veškerá potřebná data a umožní vám porovnat styl jízdy jednotlivých řidičů i způsob, jak zachází s vozidlem.


Hodnocení řidičů pomocí GPS lokátorů
Aplikace Positrex

Nabídněte vašim klientům lepší služby

Poskytněte svým zákazníkům reporty o teplotě, vlhkosti nebo přetížení v průběhu přepravy. Zašlete jim odkaz, kde uvidí aktuální lokalizaci své zásilky. Průběžně si tak budou moci zjistit, kde se jejich zásilka právě nachází.

 

 

Ukázky z prostředí systému

GPS dohled pro kamiony

Aplikace Positrex - hlídání stavu paliva

 

 

Doporučené GPS jednotky