Nákladní doprava

3 položek celkem
15 TotalFinder
S vlastní baterií
ZDARMAZDARMA
5 226,45 Kč bez DPH
6 324 Kč

GPS lokátor TotalFinder  s bezkonkurenční výdrží baterie je určen pro dlouhodobý monitoring ve vnitřních i venkovních podmínkách....

TF
13 TotalFinder Solar
S vlastní baterií
ZDARMAZDARMA
6 739,67 Kč bez DPH
8 155 Kč

Univerzální GPS jednotka pro dlouhodobý monitoring s extrémní výdrží baterie a solárním dobíjením. Snadná a bezpečná instalace na magnet. Využití:...

TF SOLAR
04 VT1
Určeno pro pevnou instalaci
ZDARMAZDARMA
3 990,08 Kč bez DPH
4 828 Kč

VehicleTracker je unikátní GPS komunikační jednotka, která je určena pro pevnou montáž ve vozidle s napětím v rozsahu 12 V a 24 V. Jednotka...

VT

Ukážeme vám jednoduchou cestu, jak zvýšit zisk a předběhnout konkurenci. Klíčem je znát všechny detaily o tom, jak svá vozidla využíváte. Positrex))) představuje kompletní sadu řešení pro zvýšení efektivity a eliminaci nákladů v nákladní dopravě.

GPS lokátory pro kamionovou dopravu

Monitoring

Zobrazte si na mapě přesnou pozici všech svých vozidel díky on-line GPS sledování. Systém Positrex))) vytváří přesnou historii pohybu vozidel a podrobnou knihu jízd. Systém indikuje různé stavy užívání vozidla jako soukromě/služebně, s návěsem/bez návěsu, naloženo/vyloženo, otevřeno/zavřeno atd. Můžete monitorovat i speciální hodnoty jako teplotu nákladu, vlhkost, tlak a další veličiny. Napojením na tachograf ve vozidle systém eviduje výkon řidičů a dodržování bezpečnostních přestávek dle nařízení EU 561/2006 či AETR.


GPS monitoring nákladních vozů
Dohled na spotřebu paliva

Dohled nad spotřebou

Výdaje za palivo jsou zásadní položkou a dostat jejich výši pod kontrolu je pro vás klíčem k zisku. Sledujte aktuální spotřebu paliva a porovnávejte ji s ideální spotřebou. Načítejte hromadně všechny tankovací karty a zobrazte si výsledky na monitoru. Pro náročnější monitoring vám systém ukáže přesnou spotřebu paliva podle řídicí jednotky vozidla nebo hladiny paliva v nádrži.

 

Automatické zpracování dat a návaznost na další procesy

Systém Positrex))) automaticky připravuje podklady pro vyúčtování zahraničních cest a výkazy výkonů vozidel STAZKA. Generuje přehledy pravidelných linek a sleduje dojezdy a termíny pravidelných kontrol. Napojte vaši flotilu na portály vytěžování vozidel a využijte Positrex))) pro automatickou platbu mýtného za dálnice. Nabídněte zákazníkům převoz zbraní a střeliva díky napojení na server Ministerstva vnitra.

 

Automatické zpracování dat z GPS trackeru
Řízení zakázek pomocí GPS lokátoru

Řízení zakázek

Instrukce zaslané včas vám pomohou eliminovat zbytečné kilometry. Systém Positrex))) rozesílá seznam zakázek od dispečera přímo na mobilní telefon řidiče. Jakmile proběhne vykládka, úkol se označí jako splněný a systém vašeho řidiče naviguje do další místa určení. Váš dispečer dostává informace o stavu jednotlivých úkolů okamžitě.

 

 

Funkce hodnocení řidičů

Řidičů je v dnešní době opravdu nedostatek a často tak musíte přijmout i řidiče bez zkušeností. Jejich chování za volantem může mnohdy způsobit řadu škod. Systém Positrex))) shromažďuje veškerá potřebná data a umožní vám porovnat styl jízdy jednotlivých řidičů i způsob, jak zachází s vozidlem.


Hodnocení řidičů pomocí GPS lokátorů
Aplikace Positrex

Nabídněte vašim klientům lepší služby

Poskytněte svým zákazníkům reporty o teplotě, vlhkosti nebo přetížení v průběhu přepravy. Zašlete jim odkaz, kde uvidí aktuální lokalizaci své zásilky. Průběžně si tak budou moci zjistit, kde se jejich zásilka právě nachází.

 

 

Ukázky z prostředí systému

GPS dohled pro kamiony

Aplikace Positrex - hlídání stavu paliva

 

 

Doporučené GPS jednotky