Česky

Monitoring Kamionová doprava

Ukážeme vám jednoduchou cestu, jak zvýšit zisk a předběhnout konkurenci. Klíčem je znát všechny detaily o tom, jak svá vozidla využíváte. Positrex))) představuje kompletní sadu řešení pro zvýšení efektivity a eliminaci nákladů v nákladní dopravě.

Positrex))) pomáhá každý den


Monitoring

Zobrazte si na mapě přesnou pozici všech svých vozidel díky on-line GPS sledování. Systém Positrex))) vytváří přesnou historii pohybu vozidel a podrobnou knihu jízd. Systém indikuje různé stavy užívání vozidla jako soukromě/služebně, s návěsem/bez návěsu, naloženo/vyloženo, otevřeno/zavřeno atd. Můžete monitorovat i speciální hodnoty jako teplotu nákladu, vlhkost, tlak a další veličiny. Napojením na tachograf ve vozidle systém eviduje výkon řidičů a dodržování bezpečnostních přestávek dle nařízení EU 561/2006 či AETR.

Dohled nad spotřebou

Výdaje za palivo jsou zásadní položkou a dostat jejich výši pod kontrolu je pro vás klíčem k zisku. Sledujte aktuální spotřebu paliva a porovnávejte ji s ideální spotřebou. Načítejte hromadně všechny tankovací karty a zobrazte si výsledky na monitoru. Pro náročnější monitoring vám systém ukáže přesnou spotřebu paliva podle řídicí jednotky vozidla nebo hladiny paliva v nádrži.

Automatické zpracování dat a návaznost na další procesy

Systém Positrex))) automaticky připravuje podklady pro vyúčtování zahraničních cest a výkazy výkonů vozidel STAZKA. Generuje přehledy pravidelných linek a sleduje dojezdy a termíny pravidelných kontrol. Napojte vaši flotilu na portály vytěžování vozidel a využijte Positrex))) pro automatickou platbu mýtného za dálnice. Nabídněte zákazníkům převoz zbraní a střeliva díky napojení na server Ministerstva vnitra.

Řízení zakázek

Instrukce zaslané včas vám pomohou eliminovat zbytečné kilometry. Systém Positrex))) rozesílá seznam zakázek od dispečera přímo na mobilní telefon řidiče. Jakmile proběhne vykládka, úkol se označí jako splněný a systém vašeho řidiče naviguje do další místa určení. Váš dispečer dostává informace o stavu jednotlivých úkolů okamžitě.

Funkce hodnocení řidičů

Řidičů je v dnešní době opravdu nedostatek a často tak musíte přijmout i řidiče bez zkušeností. Jejich chování za volantem může mnohdy způsobit řadu škod. Systém Positrex))) shromažďuje veškerá potřebná data a umožní vám porovnat styl jízdy jednotlivých řidičů i způsob, jak zachází s vozidlem.

Nabídněte vašim klientům lepší služby

Poskytněte svým zákazníkům reporty o teplotě, vlhkosti nebo přetížení v průběhu přepravy. Zašlete jim odkaz, kde uvidí aktuální lokalizaci své zásilky. Průběžně si tak budou moci zjistit, kde se jejich zásilka právě nachází.Ukázky z prostředí systému

Complete overview of your vehicles

Kompletní pohled na kamiony, návěsy a přívěsy

Positrex))) systém zobrazuje seznam všech vašich nákladních automobilů, návěsů a přívěsů spolu s jejich lokalizací na mapě. Z těchto záznamů můžete filtrovat konkrétní informace dle svého výběru

Hladina paliva v nádrži

Systém Positrex))) monitoruje aktuální stav paliva díky GPS jednotce se speciálním senzorem. Můžete si prohlédnout historii výdajů a spotřeby paliva.

Hardware, který používáme

Positrex TotalTracker

Nejlepší řešení pro přívěsy a stroje

  • 2 roky & 60 000 km
  • Varování při otřesech a náklonu
  • Automatické nabíjení při připojení

Positrex CAN Tracker

Profesionální monitorování vozidla

  • Spojení s palubním počítačem
  • Čtečka tachografu
  • Hodnocení stylu jízdy

Budoucnost

Positrex))) vám nabízí možnost, jak mít skutečný přehled o využívání vozu. Budete v kontaktu s řidičem v reálném čase. Uvidíte aktuální lokalizaci a stav všech svých vozidel. Zpožděné vykládky už pro vás nebudou nepříjemným překvapením. Uvidíte také přehled servisních zásahů u každého jednotlivého vozu.

Startovní podmínky pro všechny přepravce nejsou zas tak rozdílné. Všichni mají podobná vozidla, stejné pohonné hmoty nebo totožné silnice. Ale jen ti, kteří poskytují nadstandardní služby budou úspěšní.

Kontaktní formulář:


Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu 2 let od jejich vložení do tohoto formuláře. Po 2 letech data anonymizujeme. Právním titulem je náš oprávněný zájem (nabídka produktů, služeb, reakce na projevený zájem, zodpovězení dotazů) jakožto správce, který pro tento případ nepotřebuje souhlas se zpracováním osobních údajů. V případě, že zaškrtnete také volbu "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení po dobu 2 let", budeme Vám zasílat i další obchodní sdělení (informace o novinkách, průzkum trhu).

Odvětví

O nás

Newsletter

© 2019 Positrex by LEVEL Systems
Positrex by LEVEL Systems LEVEL Systems
Created by Beneš & Michl