Česky

Monitoring Osobní doprava

Každodenní záznamy o provozu vozidla jsou nikdy nekončící noční můrou všech podnikatelů. Nezáleží na tom, jestli vlastníte jedno vozidlo či celou flotilu. Vytvořili jsme systém, který pro vás knihu jízd vytvoří automaticky. Další výhody, které se systémem Positrex))) získáte, jsou celkový přehled o lokalizaci vozidel, přehled stylu jízdy nebo provozní náklady. Náš systém navíc přináší perfektní zabezpečení proti krádeži.

Positrex))) pomáhá každý den


E-kniha jízd a přehled

Systém Positrex))) automaticky generuje knihu jízd, monitoruje aktuální polohu, rychlost, teplotu a stav baterie. Jednotky připojené k diagnostické nebo datové sběrnici vozidla shromažďují další informace dostupné ve vašem vozidle. Díky notifikacím, které vám Positrex))) pošle přímo na mobil, máte perfektní přehled o stavu vozu.

Ochrana proti krádeži

Není lepší bezpečnostní opatření než dobře ukrytá monitorovací jednotka. Zloděj ani netuší, že vozidlo okamžitě sledujete vy, bezpečnostní agentura nebo policie. Positrex))) nabízí i pokročilejší prvky jako možnost vypnout motor na dálku, nainstalování senzorů do kabiny vozu, monitorování náklonu pro případ odtahu a monitorování otřesů vozidla.

Styl jízdy řidičů

Všichni řidiči mají specifické návyky. Někdo řídí jemně, jiný jezdí agresivně. Positrex))) monitoruje styl jízdy během cesty, odesílá notifikace v případě nebezpečného chování za volantem a na závěr každého řidiče ohodnotí. Díky Positrex))) máte nyní v rukách nástroj, jak předcházet zraněním a škodám.

Jednoduchá instalace

Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje. Můžete se rozhodnout mezi třemi způsoby instalace. Připojte zařízení k vašemu konektoru diagnostiky, nebo si zvolte skrytou instalaci a připojte se k vaší palubní síti, anebo přejděte na úplně nezávislé zařízení s vlastní baterií, které můžete umístit kamkoliv ve vozidle. Pokud si s instalací nevíte rady, jednoduše se obraťte na tým odborníků Positrex))).Ukázky z prostředí systému

Celkový pohled na vozidla

Vidíte přesné informace o lokalizaci všech vozidel a jejich stavu v reálném čase. Ihned zjistíte, zda se vozidlo pohybuje, signalizuje poplach nebo jakýkoliv jiný nouzový stav.

Záznamy o rychlosti jízdy a trase vozidla

Systém Positrex))) zobrazuje trasy a také záznamy o rychlosti v průběhu času přímo na mapě.

Hardware, který používáme

PositrexSecurityTracker

Nejvyšší standard zabezpečení vozidel

  • Nejlepší zabezpečení vozidel
  • Automatické zablokování/odblokování
  • Vstupy pro senzory

Positrex OBD Tracker

Buďte ve spojení s vaším vozem

  • Plug & play
  • On-line diagnostika vozu
  • Vyhodnocení stylu jízdy

Velmi snadná instalace - připojení přes diagnostický konektor, který čte informace z jednotky. 

Více informací

Budoucnost

Za pár let už budou všechna vozidla rovnou vyjíždět z výroby se zabudovaným GPS monitoringem. Positrex))) pracuje na tom, aby byl součástí tohoto trendu.

Kontaktní formulář:


Osobní údaje budeme zpracovávat po dobu 2 let od jejich vložení do tohoto formuláře. Po 2 letech data anonymizujeme. Právním titulem je náš oprávněný zájem (nabídka produktů, služeb, reakce na projevený zájem, zodpovězení dotazů) jakožto správce, který pro tento případ nepotřebuje souhlas se zpracováním osobních údajů. V případě, že zaškrtnete také volbu "Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení po dobu 2 let", budeme Vám zasílat i další obchodní sdělení (informace o novinkách, průzkum trhu).

Odvětví

O nás

Newsletter

© 2019 Positrex by LEVEL Systems
Positrex by LEVEL Systems LEVEL Systems
Created by Beneš & Michl