Smart Wagon

2 položek celkem
15 TotalFinder
S vlastní baterií
ZDARMAZDARMA
5 226,45 Kč bez DPH
6 324 Kč

GPS lokátor TotalFinder  s bezkonkurenční výdrží baterie je určen pro dlouhodobý monitoring ve vnitřních i venkovních podmínkách....

TF
TFX deska
S vlastní baterií SOLÁRNÍ NABÍJENÍ
od 8 750,41 Kč bez DPH
od 10 588 Kč

Univerzální GPS jednotka pro dlouhodobý monitoring s extrémní výdrží baterie a solárním dobíjením. Snadná a bezpečná instalace na magnet nebo...

74/KOV

Provoz lokomotiv a železničních vozů je nákladná a náročná práce. Proto náš vývojový tým připravil řešení, které perfektně sedí pro potřeby železnic. Se systémem Positrex))) budete mít vše pod kontrolou.

GPS lokátory pro železniční dopravu

Záznam o provozu a evidenci oprav

Již nemusíte mít několik systémů, abyste pokryli všechny své potřeby. Systém Positrex))) eviduje záznamy o pohybu a průběžné náklady na opravy. Získáte tak vynikající evidenci a přehled o efektivitě provozu všech vagonů. Navíc vás systém vždy ve správný čas upozorní na nutnost servisní prohlídky a to buď podle doby provozu, nebo podle najetých kilometrů. Správné načasování údržby vám ve výsledku uspoří miliony.


GPS sledování železniční dopravy
GPS trackery pro železniční dopravu

Včasná detekce závad a předcházení škod

Poruchy vagonů mívají mnohdy fatální následky. Snadno může dojít k přehřátí ložiska, zablokování osy nebo vytloukání kolejnic z důvodu plochosti kola. Díky včasnému odhalení závad zabráníte možnému neštěstí. Jako bonus získáte vedení evidence nárazů typických pro případ hrubého zacházení s vagony.

 

Monitoring hodnot změřených v železničním vozu

Systém Positrex))) monitoruje celou řadu důležitých hodnot. Vidíte stav naložení vagonu, tlak v brzdovém systému, stav otevření uzávěrů, teplotu a vlhkost nákladu v průběhu přepravy.

 

Sledování naložení vagónu
Sledování přepravovaného nákladu po železnici

Ochrana sledovací jednotky proti krádeži

Zloději se bohužel nevyhýbají ani železnicím. Positrex))) nabízí řešení, díky kterému snadno najdete ztracený vagon. Systém navíc umožňuje identifikaci všech dvojkolí a jejich kilometrových proběhů. Pokud by tedy došlo k neoprávněné manipulaci, vy se o tom dozvíte. 

 

 

Robustní provedení zařízení

Robustní provedení zaručuje, že zařízení, které je upevněno k vagonu, zůstane nepoškozeno. Umístění navíc vždy plánujeme tak, aby jednotky byly skryté v podvozku pod železničním vozem. Minimalizuje se tak riziko možného poškození vandaly.


GPS sledování železniční dopravy
GPS monitoring pro železniční dopravu

Snadná a bezpečná instalace

Každý vůz je konstruován jinak a dříve bylo těžké najít vhodné místo, kam zařízení umístit. Positrex))) tento problém vyřešil a nabízí unikátní řešení. Naše jednotka je konstruovaná pro bezpečnou a velmi snadnou instalaci. Stačí spojit dvě části do sebe okolo osy nebo pomocí silného magnetu.

 

 

Ukázka z prostředí systému

smartmockups_kfgvktcz

 

 

banner_zeleznice_mobil

Doporučené GPS jednotky