Smart Wagon

3 položek celkem
11 gc 092 total finder
4 926,45 Kč bez DPH
5 961 Kč

GPS jednotka  Total Finder  s největším akumulátorem je určena pro dlouhodobý provoz v exteriéru i interiéru vozidla bez nutnosti...

90 7 gc 095 total tracker
3 352,89 Kč bez DPH
4 057 Kč

Přenositelná (bateriová) GPS jednotka střední velikosti. Díky zvýšené kapacitě akumulátoru poskytuje uživateli dlouhodobější výdrž. Jednotka je v...

AxleRing upravene na web
Na objednání
Lze objednat telefonicky
0,83 Kč bez DPH
1 Kč

Jednotka m ěří přesnou rychlost vozu, sleduje pomocí GPS a detekuje problémy s nápravou. Upevňuje se na nápravu železničního vagonu. Č te různé...

Provoz lokomotiv a železničních vozů je nákladná a náročná práce. Proto náš vývojový tým připravil řešení, které perfektně sedí pro potřeby železnic. Se systémem Positrex))) budete mít vše pod kontrolou.

HP-carusel-zeleznicni-doprava-a-positrex

Záznam o provozu a evidenci oprav

Již nemusíte mít několik systémů, abyste pokryli všechny své potřeby. Systém Positrex))) eviduje záznamy o pohybu a průběžné náklady na opravy. Získáte tak vynikající evidenci a přehled o efektivitě provozu všech vagonů. Navíc vás systém vždy ve správný čas upozorní na nutnost servisní prohlídky a to buď podle doby provozu, nebo podle najetých kilometrů. Správné načasování údržby vám ve výsledku uspoří miliony.


photo-pg-26---
photo-pg-25---

Včasná detekce závad a předcházení škod

Poruchy vagonů mívají mnohdy fatální následky. Snadno může dojít k přehřátí ložiska, zablokování osy nebo vytloukání kolejnic z důvodu plochosti kola. Díky včasnému odhalení závad zabráníte možnému neštěstí. Jako bonus získáte vedení evidence nárazů typických pro případ hrubého zacházení s vagony.

 

Monitoring hodnot změřených v železničním vozu

Systém Positrex))) monitoruje celou řadu důležitých hodnot. Vidíte stav naložení vagonu, tlak v brzdovém systému, stav otevření uzávěrů, teplotu a vlhkost nákladu v průběhu přepravy.

 

photo-pg-46---
photo-pg-27---

Ochrana proti krádeži

Zloději se bohužel nevyhýbají ani železnicím. Positrex))) nabízí řešení, díky kterému snadno najdete ztracený vagon. Systém navíc umožňuje identifikaci všech dvojkolí a jejich kilometrových proběhů. Pokud by tedy došlo k neoprávněné manipulaci, vy se o tom dozvíte. Dokonce budete vědět i to, kde a kdy k záměně dvojkolí došlo a můžete poskytnout všechny potřebné detaily policii.

 

 

Robustní provedení zařízení

Robustní provedení zaručuje, že zařízení, které je upevněno k vagonu, zůstane nepoškozeno. Umístění navíc vždy plánujeme tak, aby jednotky byly skryté v podvozku pod železničním vozem. Minimalizuje se tak riziko možného poškození vandaly.


photo-pg-24---
photo-pg-23---

Snadná a bezpečná instalace

Každý vůz je konstruován jinak a dříve bylo těžké najít vhodné místo, kam zařízení umístit. Positrex))) tento problém vyřešil a nabízí unikátní řešení. Naše jednotka je konstruovaná pro bezpečnou a velmi snadnou instalaci. Stačí spojit dvě části do sebe okolo osy nebo pomocí silného magnetu.

 

 

Ukázka z prostředí systému

vlacky