TotalFinder Industrial

S vlastní baterií
Neohodnoceno
Značka: LEVEL, s.r.o.
1 Kč / ks 0,83 Kč bez DPH
Lze objednat telefonicky

TotalFinder Industrial je odolná GPS sledovací jednotka pro monitoring objektů v nepříznivých venkovních podmínkách. Díky své pevné konstrukci a extrémní výdrži baterie pohlídá objekt až po dobu 10 let.

Využití:

GPS sledování vlaků  gps monitoring železničních vozů   sledování stavebních a zemědělských strojů  monitoring balíků 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TotalFinder Industrial je určený zejména pro dlouhodobý monitoring železničních vozů, těžké stavební a zemědělské techniky a kontejnerů. Pevná konstrukce jednotky zaručuje vodotěsnost a nehořlavost a je tak vhodná pro využití v nepříznivých podmínkách, kde by mohlo být použití standardního GPS lokátoru ohroženo.

Stejně jako jednotky TotalFinder a TotalTracker má TF Industrial na zadní straně silné průmyslové magnety, díky nimž lze jednotku jednoduše a přitom pevně přichytit na jakýkoli železný povrch. Součástí balení je také železná montážní destička, s jejíž pomocí lze jednotku připevnit na kterýkoli jiný povrch pomocí šroubů.

Měřené hodnoty

  • Pozice dle GPS
  • Rychlost
  • Teplota
  • Nárazy a otřesy

 

TotalFinder Industrial obsahuje primární baterii o kapacitě 4x19 Ah, díky níž, v kombinaci s optimalizovanou konfigurací nastavenou na míru dle požadavků zákazníka, dosahuje výdrže až 12 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop GPS lokátory
Záruka: 2 roky
Technologie: GSM/GPRS/GNSS
? GSM modul: 2G