TotalFinder

S vlastní baterií
Neohodnoceno
Značka: LEVEL, s.r.o.
6 324 Kč / ks 5 226,45 Kč bez DPH
Skladem

GPS lokátor TotalFinder  s bezkonkurenční výdrží baterie je určen pro dlouhodobý monitoring ve vnitřních i venkovních podmínkách. Tento extrémní držák nabízí univerzální použití pro sledování a zabezpečení automobilů, motorek, nákladních vozidel, železničních vozů, traktorů, kontejnerů a mnoho dalšího.

Využití:

GPS sledování vlaků gps monitoring železničních vozů sledování vozů fleet management nákladních vozů sledování stavebních a zemědělských strojů monitoring balíků monitoring letadel

Detailní informace

Detailní popis produktu

TotalFinder je díky svému odolnému provedení určen pro dlouhodobé použití v interiéru i exteriéru. Lze ho využít nejen pro monitoring a podrobnou knihu jízd ve vozidlech, ale i ke sledování a střežení návěsů, přívěsů, kontejnerů, železničních vozů (vagonů) a dalších statických objektů s potřebou hlídat jejich nežádoucí manipulaci či provozní podmínky (teplota, náraz apod..). Spodní strana jednotky ukrývá čtyři průmyslové neodymové magnety pro snadné a extrémně pevné uchycení jednotky na kovový podklad. K jednotce lze také dokoupit odolný kovový ochranný box, který zcela znemožní její sejmutí z monitorovaného objektu. V případě použití v osobním vozidle doporučujeme její umístění například do kufru k rezervnímu kolu, nebo na podobné místo. Mezi hlavní výhody patří její bezkonkurenční výdrž baterie - až několik let na jedno nabití - a univerzální použití bez nutnosti instalace.

Měřené hodnoty

  • Pozice dle GPS
  • Rychlost
  • Teplota
  • Vlhkost
  • Nárazy

Instalace a výdrž baterie

Není potřeba odborně instalovat. Můžete jej umístit do kapsy, do zavazadla, do některé z přihrádek vozidla, motorky nebo vložit kamkoli do zásilky. Nabít jednotku stačí zhruba jednou ročně nebo po ujetí asi 25 000 km. Positrex))) umožňuje nastavit automatické zasílání upozornění, pokud kapacita baterie poklesne pod 10%.

Jednotka je osazena speciální SIM kartou a je určená výhradně pro použití se službou Positrex))). Po zakoupení jednotky a on-line registraci zákazníkem na www.positrex.eu je jednotka ihned připravená k využívání všech nabízených služeb v závislosti na zvoleném tarifu.

Mobilní aplikace Positrex k dispozici na    

Balení obsahuje

  • GPS monitorovací jednotka TotalFinder
  • USB-C nabíjecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop GPS lokátory
Záruka: 3 roky
Technologie: GSM/GPRS/GNSS
? GSM modul: 2G
Druhy komunikace: SMS, email, push notifikace
Tříosý G senzor: Detekce pohybu / nárazu / náklonu
Další senzory: Teplota
GPS a Glonass: 66 satelitů
GPS a GSM: Interní antény
Typ a kapacita baterie: Li-Ion dobíjecí v kapacitě 15 600 mAh| Dobíjení přes USB-C
Vnitřní pamět: Úložná kapacita 5000 událostí / GPS pozic
Spotřeba v klidovém režimu: 0,2 mAh soustavně
Samovybíjení baterie: 0,02 mAh soustavně
Nabíjení - USB-C konektor: 5 V / 0,5 - 2A
Rozměry, hmotnost: 177 x 85 x 25 mm, 550 g
Teplotní rozsah: - 20 °C až +60 °C, nabíjení 0 °C až +60 °C
Ochranná třída : IP65 / IP68